Ücretsiz İş İlanları Bloğu

Merhaba sayın Kullanıcı
Tamamen ücretsiz iş ilanları verebilmek eleman ve iş arayışlarına kolayca ulaşılabilinecek bir blog ile sizlere paylaşım yapabilme imkanı sunuyoruz.
Bu blog uzun zamandır ücretsiz olup kimseden 1 kuruş talep edilmemiştir ayrıca gelir sağlayacak reklam ve benzeri kaynak yolları kullanılmamıştır. Her seferinde yazdığımız gibi biz burada bir emek veriyoruz ve tamamen Allah rızası için bir kişinin bile evine rızkına vesile olacaksak bu bize bir sevaba ve hayra vesile olmak için yapılmış bir hizmettir.
Kimler Ücretsiz İş İlanı Verebilir.
Eleman ve işe ihtiyacı olan her ekonomik seviyede insanlar işletmeler esnaf ve iş arayan emekçi insanlar.
Kimler İlan Veremez.
İş haricinde arkadaşlık flört insanlardan iş bulma vaadiyle para talep eden bizim Allah rızası için yaptığımız bu işte Allah kelimesinden rahatsız olan ve ilan açıp kapamasını bilmeyen ve ilan açıp bu ilanı ben açmadım benden habersiz açmışlar deyip sonra işletmedeki başka bir personelin açtığını anlayan birbirinden habersiz insanlar yine Allah kelimesinden rahatsız olup ilanını kaldıramayıp yok ilanımı kaldıramadım hemen kaldırın yoksa savcılığa gidecem diyerek saldıran insanlar bilinki sizin için burada yer yok sizin niyetiniz farklı.
Sayın kullanıcı bu ilanların ücretsiz olması dolayısıyla siber saldırı ve blog üzerinde absürt kelime ve yazılar ile bizleri sınamaya çalışanlar olmaktadır oluşan ufak sorunlar sürekli kontrol edilmektedir eğer gözden kaçırdığımız bir ufak noktada olursa bize ulaşabilirsiniz. info@iselemanbul.com
Allah iş arayanişletme ve insanları hayırlı insanlarla karşılaştırmaı dileğiyle.
Bu Linkten Hemen Ücretsiz İş İlanı Ver
http://iselemanbul.com/create-listing-3-2/

23 Eylül 2020 16:55

358 total views, 0 today